2017-06-14

Marcin Miller: Wrocław szaleje i bawi się!

0

Występ grupy Boys rozpoczął koncert „Wrocław w rytmie disco". Wiązanka hitów porwała publiczność do wspólnej zabawy. Na wstępie grupa zaśpiewała swój szlagier - „Szalona".

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę bez piosenek wylansowanych przez Marcina Millera i jego kolegów z Boys. Tak też było i tym razem. Wielką taneczną imprezę w stolicy Dolnego Śląska zapoczątkował największy przebój grupy - „Szalona". - Witamy jedną wielką rodzinę - powiedział przed występem frontman grupy. Przywitał w ten sposób zarówno publiczność, która tłumnie przybyła na wrocławski stadion, jak i wszystkich artystów imprezy, którzy wspólnie z Boys znaleźli się na scenie.

Charyzmatyczny Marcin Miller rozgrzał obecnych do czerwoności. Poza hitowym „Szalona", grupa wykonała także kultowy utwór „Wolność". Tańczącą i bawiącą się publiczność w prawdziwe rozbawienie wprowadziła jedna z improwizowanych zwrotek przeboju - „Ludzie, ludzie, ludzie, co wy tu robicie? Przepłacacie za bilety, ale się bawicie" - zaśpiewał z uśmiechem Marcin Miller. Humor i dystans do siebie to wszak znaki rozpoznawcze lidera zespołu Boys.

Zobacz także:
Weekend w stolicy Dolnego Śląska
„Wszyscy Polacy" zasłużyli na aplauz
Czadoman: na scenie zawsze jest moc

Komentarze
© Disco Polo Music 2017