2017-06-14

„Wszyscy Polacy” zasłużyli na aplauz

0

Bayer Full wzruszył i rozbujał publiczność jednym ze swoich przebojów. Nestor polskiej muzyki tanecznej dowiódł, że wciąż jest w wielkiej formie.

Utwór „Wszyscy Polacy” znają zapewne... wszyscy Polacy. Nic zatem dziwnego, że publiczność wprost eksplodowała, kiedy grupa Bayer Full wykonała swój największy hit podczas koncertu „Wrocław w rytmie disco”. Gremialnie odśpiewany przebój wzruszył i zjednoczył publiczność. Aplauz, jaki rozległ się po odegraniu tej piosenki, długo niósł się wokół wrocławskiego stadionu. Warto zaznaczyć, że zaśpiewano ją w towarzystwie wszystkich wykonawców biorących udział w tanecznej imprezie. Spięł niczym klamra koncert muzyki disco polo. Grupa Bayer Full zaprezentowała także „Blondyneczkę" której fragment artyści wykonali w języku chińskim. Zespół od lat koncertuje w Państwie Środka, gdzie cieszy się sporą popularnością. Sławomir Świerzyński pozdrowił ze sceny „wszystkich Chińczyków" oraz kontrowersyjnego biznesmena Zbigniewa Stonogę.

Bayer Full to absolutna legenda muzyki disco polo w Polsce. Zespół prowadzony od 1984 roku przez Sławomira Świerzyńskiego, wylansował hity, które stały się wręcz ikonami tego gatunku muzycznego. „Majteczki w kropeczki”, „Blondyneczka”, czy wreszcie „Wszyscy Polacy” to piosenki które od lat bawią kolejne pokolenia Polaków. W muzyce wykonywanej przez Bayer Full jest coś, o czym przed laty mówił ś.p. Zbigniew Wodecki. - Muzyka disco polo spełnia wszystkie znamiona przeboju. Jest łatwa, melodyjna, pełna optymizmu. Dobrze, że powstała i że ciągle tworzy się zespoły, które ją śpiewają. Życie musi być kolorowe. Inaczej zalałaby nas fala polityki - mawiał wielki artysta.

Zobacz także:
„Wrocław w rytmie disco” na jubileusz Polsatu
„Wymarzona” na 25 lat disco polo i Polsatu
Marcin Miller: Wrocław bawi się i szaleje

Komentarze
© Disco Polo Music 2017