2017-07-11

Wielki sukces koncertu w Kobylnicy

0

Ponad dwa miliony widzów obejrzało Disco Hit Festival na antenie Telewizji POLSAT. Transmisja koncertu przyciągnęła przed telewizory co piątego oglądającego.

To był wyjątkowo gorący weekend. Polakom sprzyjała nie tylko upalna aura za oknami. Energetyzujący koncert przygotowała też Telewizja Polsat.W piątkowy wieczór ponad 2,2 mln widzów bawiło się wraz z wiernymi fanami muzyki tanecznej w Kobylnicy.

Transmisja koncertu na antenach Telewizji Polsat oraz Disco Polo Music przyciągnęła przed telewizory co piątego oglądającego. Obie stacje zgromadziły udziały w rynku na poziomie 18,3 proc. wśród wszystkich badanych oraz 21,3 proc. w grupie komercyjnej. Disco Hit Festival był najchętniej oglądaną pozycją programową w tym paśmie.

Fani disco z całej Polski bawili się na najważniejszym plenerowym wydarzeniu muzycznym lata. Podczas 7. edycji Disco Hit Festiwal Kobylnica na scenie wystąpiło aż 22 artystów, a wśród nich m.in.: Radek Liszewski i zespół Weekend, Long & Junior, MIG, Andre, Playboys, Defis, Łobuzy, Ivan Komarenko, Cliver czy Marcin Siegieńczuk. Nie zabrakło również wyjątkowych powrotów. Widzowie Polsatu po 20 latach ponownie usłyszeli zespół Skaner, który zaprezentował przeboje „Pociąg do Gwiazd” i „Lato w Kołobrzegu”.

Decyzją widzów, w konkursie SMS-owym, Hitem Lata 2017 został utwór „Tak już bez Ciebie” zespołu Piękni i Młodzi. Tę nagrodę otrzymali już po raz trzeci. Tego wieczoru grupa świętowała również jubileusz pięciolecia na scenie. Disco Hit Festival Kobylnica 2017 poprowadzili: Sławomir i Norbi.

Komentarze
© Disco Polo Music 2017