2017-07-12

Zenon Martyniuk nie zwalnia tempa

0

Pogłoski o emeryturze „króla disco polo” są mocno przesadzone. Lider grupy Akcent dementuje plotki o zawieszeniu aktywności artystycznej.

Od ponad 30 lat Zenom Martyniuk jest aktywny na scenie disco polo. Autor takich przebojów jak „Przekorny los”, czy „Przez twe oczy zielone” postanowił ustosunkować się do pogłosek wg których miałby zamiar zaprzestać udzielać się muzycznie.

- Na żadną emeryturę się nie wybieram, ani teraz ani w najbliższym czasie. Mam tak dużo pracy, że nie mam czasu nawet na wakacje. Fani by mi nie wybaczyli, gdybym teraz wszystko rzucił i przestał koncertować. Nie ma takiej opcji, tym bardziej, że mam jeszcze wiele pomysłów na nowe piosenki. Bądźcie zatem spokojni - będę grał tak długo jak pozwoli mi na to zdrowie, a pod sceną będą zbierały się tłumy. Dodam, że mam się świetnie, a koncerty zespołu Akcent są zaplanowane na 2 lata do przodu. Plotki o mojej emeryturze są więc mocno przesadzone. - powiedział Zenon Martyniuk w rozmowie z SE.pl.

Tymczasem dotarły do nas informacje, że niebawem powstanie film o Zenku Martyniuku. Jego reżyserką ma zostać Katarzyna Jungowska, córka Grażyny Szapołowskiej!

Zobacz także:
Sławomir w Kobylnicy liczy na dobrą zabawę
D-Bomb, czyli "O Ela, Ela" na Disco Hit Festival
Lider grupy Weekend tańczy tylko dla żony

Komentarze
© Disco Polo Music 2017