2017-07-14

Grupa Andre wspomina wpadkę z butami

0

Jakie niebezpieczeństwa czekają na artystów w czasie występów? Na tegorocznym kobylnickim festiwalu nie mogło zabraknąć takich hitów jak „Ale ale Aleksandra” czy też „Ta szalona Karolina". Jak członkowie zespołu Andre wspominają swoje występy podczas poprzednich edycji Disco Hit Festival?

- Każdy koncert to sto procent od nas. Zarówno kiedyś, jak i teraz – powiedzieli artyści w rozmowie z IPLA.TV - Bez stresu nie ma dobrej roboty. On nie podcina nam skrzydeł, ale nas mobilizuje – dodał frontman Andre - Andrzej Marcysiak. - Duże festiwale są wspaniałą promocją i pomocą dla każdego z wykonawców. Zarówno tych początkujących, jak i tych od dawna obecnych na scenie. Fajnie jest się pokazać szerszej publiczności – podkreślił, odnosząc się do udziału w imprezie w Kobylnicy.

Pierwsza edycja Disco Hit Festival, dla grupy Andre wiąże się z zabawną, ale i nerwową historią. Podczas wyjścia na scenę, wokalista rozpruł sobie but. - Zahaczyłem o skobelek - mówi lider zespołu. - Nie mogłem się przemieszczać ani w lewo, ani w prawo - dodaje. Niestety zabrakło statywu i Andrzej Marcysiak musiał markować ruchy, co nie było takie proste, biorąc pod uwagę energię i żywiołowość występów Andre.

Zobacz także:
Sławomir w Kobylnicy liczy na dobrą zabawę
D-Bomb, czyli "O Ela, Ela" na Disco Hit Festival
Lider grupy Weekend tańczy tylko dla żony

Komentarze
© Disco Polo Music 2017