2017-07-14

Playboys: W Polsce są najpiękniejsze kobiety

0

Członkowie grupy najchętniej spędzają wakacje w ojczyźnie. Z czym kojarzy im się lato? Czy byli i są grzecznymi chłopcami?

- Z wakacjami i letnią porą kojarzy nam się przede wszystkim utwór Formacji Nieżywych Schabuff pt.: „Lato” - odpowiedzieli członkowie zespołu, pytani o piosenkę związaną z okresem między czerwcem a wrześniem. - Kawałek opowiada o dziewczynach i miłości, a taki właśnie jest ten czas - podkreślają Playboys w rozmowie z IPLA.TV. - Podczas wakacji poznajemy piękne kobiety. Rodzą się historie, które zapamiętujemy do końca życia i możemy je później opowiadać dzieciom i wnukom. W disco polo także jest kilka muzycznych, letnich perełek – dodał frontman zespołu.

Na pytanie, jak najchętniej spędzali wolny czas w dzieciństwie gremialnie odpowiedzieli – jeżdżąc na rowerze i grając w piłkę. Teraz nie ma czasu kanikułę. Grupa Playboys do września intensywnie koncertuje. – Nasze wakacje to zaledwie kilka godzin przed imprezą – mówią chłopaki. Zimą najprawdopodobniej wybiorą się do Zakopanego. Dlaczego nie ciepłe kraje? - W Polsce są najpiękniejsze dziewczyny na świecie, a w Kobylnicy skumulowało się kobiece piękno – odparł lider zespołu Playboys.

Zobacz także:
Sławomir w Kobylnicy liczy na dobrą zabawę
D-Bomb, czyli "O Ela, Ela" na Disco Hit Festival
Lider grupy Weekend tańczy tylko dla żony

Komentarze
© Disco Polo Music 2017