2017-07-14

Powstanie teledysk do utworu „O Ela Ela”!

0

Lider zespołu zapowiada, że będzie to prawdziwa „petarda”. Kultowy utwór przeszedł do historii muzyki disco - teraz zobaczymy go w nowej odsłonie. Po szesnastu latach fani grupy będą mogli obejrzeć oficjalny klip!

Zespół D-Bomb powstał dwadzieścia lat temu z inicjatywy braci Padyasków. Sławę przyniosły mu single takie jak, „Dobrze robię”, „Ciało” czy wspomniany „O Ela Ela”. Grupa dużo koncertowała głównie po Europie i Stanach Zjednoczonych, a podczas każdego występu pod sceną szalały prawdziwe tłumy. Zespół na stałe wpisał się w kanon muzyki disco polo i jest aktywny zawodowo aż do dziś. Powstanie teledysku do utworu „O Ela Ela” to więc prawdziwa gratka dla fanów muzyki tanecznej i D-Bomb, szczególnie, że od wydania hitu minęło już kilkanaście lat. Wokalista zespołu, Bartosz Padyasek nie kryje, że niebawem zaskoczy wszystkich nową produkcją, która jak zapowiada, będzie wyjątkowo wysokiej klasy.

- Chce się do tego naprawdę przyłożyć. To nie może być teledysk taki jak poprzednie klipy D-Bomb, choć one też są na najwyższym poziomie w Polsce. Nieskromnie powiem, że kręcimy najlepsze klipy. Z tego co widzę, wielu artystów podkrada nasze pomysły, głównie odnośnie scenografii, ale nie tylko. Tym bardziej chcę, żeby to była prawdziwa petarda. Aby tak się stało, przy teledysku będzie pracował sztab najlepszych profesjonalistów - oznajmia piosenkarz.

Wokalista nie kryje, że chciałby mieć swój wkład w powstanie klipu. - Wszyscy mi mówią „Bartek, weź wyluzuj, daj to zrobić zawodowcom”. Cały szkopuł w tym, że zawsze i wszędzie muszę wetknąć swój palec i dorzucić własne pięć groszy - mówi. Bartek dodaje, że data powstania teledysku nie jest jeszcze ustalona. - Ciągle coś się dzieje, ciągle koncertujemy. Jest bardzo intensywnie. Ale zbieramy siły do pracy i niebawem będzie wielkie uderzenie. Wyczekujcie! - zapowiada tajemniczo.

Mona Mon

Zobacz także:
Sławomir w Kobylnicy liczy na dobrą zabawę
D-Bomb, czyli "O Ela, Ela" na Disco Hit Festival
Lider grupy Weekend tańczy tylko dla żony

Komentarze
© Disco Polo Music 2017