2017-09-22

After Party na PGE Stadionie Narodowym

0

„Ona lubi pomarańcze” i „Nie daj życiu się” na największej dyskotece w Polsce. - Szykujemy konkretne, ciekawe stroje. Dbamy o odpowiednią scenografię - mówi dla POLSAT.PL Maciej Nowak. Jeden z najpopularniejszych młodych zespołów disco polo znalazł się wśród gwiazd występujących na sobotnim koncercie „Roztańczony PGE Narodowy”.

-Czym grupa After Party zaskoczy fanów podczas występu w Warszawie?
Można powiedzieć, że będzie to specjalne show. Do tego koncertu przygotowujemy się już dość długo, zarówno jeśli chodzi o kwestie muzyczne, jak i choreograficzne.

-Jak czujecie się grając na największej dyskotece w kraju? Stadion PGE Narodowy to ogromny obiekt, na którym pojawi się rzesza słuchaczy.
Jesteśmy zespołem który gra zarówno na kameralnych imprezach, małych czy prywatnych, jak i oczywiście tych większych. Występujemy w miejscowościach w całej Polsce. Na imprezę „Roztańczony PGE Narodowy” przyjdą ludzie ze wszystkich zakątków kraju, z czego bardzo się cieszymy i na co czekamy. Zawsze na koncertach dajemy z siebie na scenie 200 procent i tak też będzie w sobotę. Liczymy na dobrą zabawę.

-Które z utworów z waszego repertuaru zaprezentujecie w sobotę?
Zaśpiewamy oczywiście nasze największe hity m.in. „Ona lubi pomarańcze”, „Nie daj życiu się”. Fani i widzowie będą także mogli usłyszeć nasz nowy kawałek zatytułowany „Wciąż na Ciebie czekam”.

-Jakie są plany zespołu na najbliższe miesiące?
Do końca września trwa tzw. „sezon letni”, czyli wciąż organizowane są liczne imprezy plenerowe. Odpoczynku zbyt długiego mieć nie będziemy, zaczyna się bowiem „sezon klubowy", w którym również aktywnie uczestniczymy. Naszym fanom mogę zdradzić, że pracujemy nad nowym kawałkiem, mam nadzieję, że wkrótce ujrzy „światło dzienne”.

Rozmawiał Michał Pogodowski

„Roztańczony PGE Narodowy” w sobotę 23 września od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT i od godz. 22:05 na kanale Disco Polo Music.

Zobacz także
„Wszystko czego dziś chcę” na festiwalu w Stężycy
Kayah: Przede mną bardzo pracowity czas
„Disco Pod Gwiazdami 2017”. Już 12 i 13 sierpnia!

Komentarze
© Disco Polo Music 2017