2017-11-27

Power Play: Sukces nie przychodzi bez wysiłku

0

Sylwester Gazda specjalnie dla DISCOPOLOMUSIC.PL radzi młodym zespołom.Wylansowali m.in. „Lubisz to lubisz”, „Co ma być to będzie”, „Co tu się dzieje” oraz „Kochaj mnie”. Obecni na scenie muzycznej od kilkunastu lat, aktywnością i wytrwałością zapracowali na miano gwiazd muzyki disco polo. Grupa wciąż koncertuje w całym kraju, a ostatnio męskie trio można było zobaczyć podczas katowickiego festiwalu Disco Attack.

- Jak oceniacie występ w katowickim Spodku?
- To była wyjątkowo udana impreza. Zarówno jeśli chodzi o dopięcie kwestii technicznych, jak i wszystkie inne sprawy. Wielkie brawa należą się ludziom, którzy przyszli na koncert i do końca żywiołowo się bawili. Jak najbardziej na plus - zarówno publiczność, jak i zespoły.

 

Ostróda!!! #koncert #live #Ostróda #PowerPlay #SylwesterGazda #ketchup #Czaruś #comabyćtobędzie #najpiękne #impreza #Ostróda2015

Post udostępniony przez Power Play Sylwester Gazda (@sylwestergazda) 26 Lip, 2015 o 10:55 PDT

- Liczne płyty, masa koncertów, miliony wyświetleń teledysków w internecie. Nie da się ukryć, że należycie do czołówki sceny disco polo. Czym mają kierować się młode zespoły i początkujący artyści, aby zaistnieć i powtórzyć sukces Power Play?
- Nie chcę nikogo pouczać, ale uważam, że bardzo ważna jest praca i wytrwałość w dążeniu do celu. Nic nie przychodzi bez wysiłku, dlatego nie należy się poddawać, jeśli pojawią się przeciwności, tylko systematycznie tworzyć oraz szlifować umiejętności. Jesteśmy obecni i aktywni w muzyce od kilkunastu lat i wiele widzieliśmy, dlatego mogę również podpowiedzieć, że zawsze warto być naturalnym i pozostać sobą. To w połączeniu z ciężką pracą powinno przynosić pozytywne efekty, a wówczas sukces wcześniej czy później przyjdzie.

- Jakie są najbliższe plany grupy?
- Nieprzerwanie gramy i koncertujemy. Co prawda mniej intensywnie niż latem, ale wciąż pojawiamy się na różnych imprezach. Pracujemy także w studio. Mogę zdradzić, że za około miesiąc fani będą mieli szansę usłyszeć nasz nowy singiel. Dodam, że będzie miał on „karnawałową” otoczkę. Generalnie robimy swoje cały czas.

Rozmawiał Michał Pogodowski

Zobacz także:
Disco Attack zaatakował przebojami w Polsacie
Maczo: Śpiewanie jest tym, co chcę robić w życiu

Komentarze
© Disco Polo Music 2017