2017-12-11

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2017” na żywo z Katowic

0

Wybuchowa mieszanka polskich i zagranicznych gwiazd w Polsacie. Nowy Rok powitamy ponownie w Katowicach - miejscu, gdzie sylwestrowa zabawa smakuje najlepiej, a mieszkańcy nigdy nie zawodzą. Kto pojawi się na multimedialnej scenie pod Spodkiem?

Do szampańskiej zabawy zaprosi wszystkich europejski król muzyki tanecznej Alvaro Soler, a największe hity zagrają Vengaboys i Danzel. Doskonałą imprezę w plenerze i przed telewizorami zagwarantują również topowi polscy wykonawcy m.in. Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej, Golec uOrkiestra, Natalia Szroeder oraz Boys. Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 wystartuje 31 grudnia od godz. 20.00 tylko w Telewizji POLSAT.

Plac Honorowy w Katowicach po raz trzeci w historii będzie świadkiem wielkiego multimedialnego widowiska z jakich słynie Polsat. W zeszłym roku noworoczny toast wzniosło z nami 4,2 miliona widzów, a Telewizja POLSAT była liderem oglądalności w grupie komercyjnej.

- Już po raz trzeci będziemy gospodarzem „Sylwestrowej Mocy Przebojów”. Cieszę się, że mieszkańcy Katowic i całej metropolii mogą uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Na imponującej scenie wystąpią wspaniali artyści, którzy na pewno rozgrzeją Katowice - Miasto Muzyki. Do zobaczenia pod Spodkiem - zaprosił Marcin Krupa, prezydent Katowic.

- A ja życzę wszystkim Widzom, którzy wzniosą z nami toast sylwestrowy: I spełnienia i radości, zdrowia, szczęścia i miłości, entuzjazmu i energii. Super formy u piłkarzy, przecież medal nam się marzy. Na Polsacie samych hitów W rytmie sylwestrowych bitów... - przekazała Nina Terentiew, członek zarządu i dyrektor programowy Telewizji POLSAT.

Na takie emocje czeka się cały rok! Co się wydarzy? Poznaj szczegóły:

Sylwestrowy wieczór upłynie nam w rytmie największych hitów oraz wróżb i horoskopów. Katowice w tę szczególną noc staną się sceną muzyki tanecznej, jakiej nie powstydziłaby się gorąca Ibiza. Gwiazdą wieczoru będzie hiszpański wokalista Alvaro Soler - najbardziej pożądana gwiazda młodego pokolenia, na którego punkcie zwariował internet. Jego wielki wakacyjny hit „Sofia” ma dziś niemal pół miliarda wyświetleń na YouTube. Alvaro to artysta niezwykle popularny w całej Europie. Jego przeboje, takie jak debiutancki „El mismo sol”, docierały na szczyty list przebojów w Hiszpanii, Austrii, Belgii, Włoszech, Polsce i Szwajcarii.

W tanecznym klimacie pozostaniemy również dzięki Danzelowi i jego „Pump it Up”, który w 2004 roku był numerem jeden na listach przebojów wszystkich europejskich rozgłośni. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017, prosto z Holandii, przyjadą do nas Vengaboys, którzy już w swoim płytowym debiucie zdobyli ogromną popularność. Tego wieczoru nie może zabraknąć m.in. „Boom Boom, Boom, Boom” i „We’re Going to Ibiza”.

Ewa Farna zagrzeje publiczność swoją najnowszą piosenką „Bumerang” i hitowym „Wszystko albo nic”, a Sylwia Grzeszczak przypomni wielkie przeboje „Księżniczka” i „Tamta dziewczyna”.

W Katowicach zagra Enej, którego piosenki „Symetryczno-liryczna” czy „Kamień z napisem Love” potrafią rozgrzać nawet w bardzo mroźny wieczór. Z Pawłem i Łukaszem Golcami, czyli Golec uOrkiestra ponownie będziemy mogli zaśpiewać „Ściernisko”, a z zespołem Piersi nieśmiertelną „Bałkanicę”, która na stałe weszła już do żelaznego repertuaru prywatkowego Polaków.

Podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017” na scenie pojawi się jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Natalia Szroeder, najgorętsza gwiazda przełomu wieków - Michał Wiśniewski i człowiek z muzyką reggae w sercu - Mesajah.

Specjalnie dla mieszkańców Katowic, którzy tak licznie od dwóch lat bawią się pod Spodkiem, zagrają wykonawcy związani z aglomeracją śląską - Feel oraz Sebastian Riedel & Cree, a także odkrycie internetu - śląskie Frele. Żeńskie trio zyskuje coraz większą popularność, wykonując światowe hity w śląskiej gwarze, w tym „Despacito” z tekstem „Dejta Cicho”, które na YouTube ma już ponad 2 miliony odtworzeń.

Koniec starego i początek nowego roku spędzimy również w towarzystwie wykonawców muzyki tanecznej, których kocha polska publiczność - Boys, Weekend, MIG, Long&Junior, Łobuzy oraz Piękni i Młodzi.

Ten szczególny wieczór będzie miał swoich gospodarzy - prowadzących, którzy w sylwestrową noc będą przekazywać widzom opracowane specjalnie przez astrologów horoskopy i wróżby na nadchodzący rok. Ale to nie wszystko, co godzinę będzie do wygrania samochód, a co 10 minut cenne nagrody rzeczowe.

Po północy noworoczny toast wzniosą z widzami: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów.

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2017” to również ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. W Katowicach powstanie ogromna multimedialna scena o całkowitej powierzchni 322 mkw. Szeroką na 55 i wysoką na 22 metrów (8 pięter) scenografię sceny uzupełni prawie 600 mkw. ekranów ledowych i 800 urządzeń rozświetlających. Moc nagłośnienia wyniesie 300 kW, a koncert pokaże 15 kamer.

Gospodarzami „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017” są Miasto Katowice i Telewizja POLSAT, zaś organizatorem imprezy jest firma Music Company. Patronem medialnym jest dziennik „Fakt”.

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2017” w niedzielę 31 grudnia od godz. 20:00 tylko w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Disco Polo Music 2017