2018-03-13

Kalwi & Remi powrócili w wielkim stylu

0

Czy nowy numer powtórzy sukces „Explosion”?

Kalwi & Remi znani są przede wszystkim z numeru „Explosion”, który zapadł w pamięci słuchaczy na długie lata. Utwór ten stał się klasykiem, a oni sami ikoną na polskim rynku muzycznym. Duet powrócił z nowym kawałkiem zatytułowanym „Unbreakable”, w którym gościnnie zaśpiewał brytyjski wokalista Joe Killington.

Kolejne trafione single oraz setki koncertów w ostatnich latach to nie powód, aby spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie, mamy wielką ochotę namieszać na listach przebojów w 2018! – mówią Kalwi & Remi.

Niezniszczalni (jak w tytule singla) Kalwi & Remi tak opowiadają o kulisach powstania produkcji: Słuchając w trasie przez wiele godzin cukierkowych wokalistek w radiu stwierdziliśmy, że przydałoby się coś bardziej... męskiego. Burza mózgów z zaprzyjaźnionym gitarzystą Michałem Pietrzakiem, żywe instrumenty z naszymi klubowymi akcentami oraz zaproszenie do współpracy Joe przyniosły niesamowity efekt. Wszyscy poczuliśmy, że to nie jest kolejny zwyczajny kawałek, jest w nim jakaś magia.

„Unbreakable” to świetna propozycja na anteny radiowe, ale też na imprezy, zwłaszcza że Kalwi & Remi obiecują kilka mocniejszych remiksów, aby parkiety znowu rozgrzały się do czerwoności.

Komentarze
© Disco Polo Music