2018-03-13

Paulman zaprezentował nowy klip "My nadal razem"

0

Co ciekawe, na początku piosenka była angielskojęzyczna.

Paulman to projekt dwóch pozytywnie zakręconych przyjaciół: wokalisty Pawła Ilnickiego i sound producenta Witalija Litiagina. Na pomysł realizacji projektu muzycznego wpadli dosyć dawno, bo ponad dwa lata temu lecz zmaterializowali go dopiero teraz, kiedy poczuli, że to jest właśnie ten moment i są odpowiednio naładowani energią! W międzyczasie żaden z nich bynajmniej nie próżnował, szlifując swoje umiejętności w różnych grupach.

- Pomysł "powstania” Paulmana rodził się w mojej głowie dosyć długo - mówi Pawel. - Przez wiele lat brałem udział w różnych projektach, głównie jako wokalista. Opracowałem utwory z repertuaru Franka Sinatry i w moim wykonaniu stały się bardzo popularne w Ukrainie, a także w Europie. Wydałem autorski album The Best of Frank w mojej własnej interpretacji. Jednak w życiu każdego muzyka przychodzi chwila, w której nie czujesz się spełniony jako odtwórca czyichś kompozycji. Własne produkcje dają twórczą swobodę, wolność i nieporównywalną radość zarówno z procesu twórczego, nagrań materiału, a potem kontaktu z publicznością podczas koncertów.

Pawel Ilnicki napisał piosenkę „Still Together” podczas trasy koncertowej w Polsce. Co ciekawe, na początku ta muzyczna nowość była angielskojęzyczna. Ukraińskojęzyczną adaptację tekstu wykonała wokalistka i autorka tekstów Iryna Dolia. Później polska wersję „My nadal razem” napisał producent i menadżer zespołu Mirami - Aleksander Duda, który od niedawna zaopiekował się też projektem Paulman.

Rodzynkiem debiutanckiego singla projektu Paulman jest melodyjne gwizdanie w refrenie, które już po pierwszym odsłuchaniu mimowolnie zaczyna chodzić człowiekowi po głowie. - Gwizdałem w dzieciństwie, a moi krewni zawsze strofowali mnie, że nie powinno się tego zrobić, szczególnie w domu - uśmiecha się Paul.

Komentarze
© Disco Polo Music