2018-04-20

2. edycja Cuprum Hits - festiwalu muzyki lat 90-tych

0

To propozycja organizatorów zamiast meczu na stadionie Zagłębia Lubin.

26 maja na stadionie Zagłębia Lubin odbędzie się 2. edycja Cuprum Hits, największego festiwalu muzyki lat 90-tych w Polsce. Wystąpi osiem czołowych artystów - ikon z ostatniej dekady.

Na scenie pojawią się Fun Factory, Real McCoy, Loona, Nana, Rednex, DJ Dune, Captain Jack, a także jako jedyny polski zespół Papa D. Rezydentami festiwalu jest duet - DJ Fąfer & Johny Ki. Przekrój muzyczny jest szeroki, dlatego trafi w najbardziej wyrafinowane gusta uczestników.

Stworzenie festiwalu oraz wybór lokalizacji ma charakter sentymentalny. W 1996 roku na ówczesnym lubińskim stadionie odbył się koncert Fun Factory i Backstreet Boys. To właśnie wspomnienie zmotywowało organizatora do produkcji Cuprum Hits Festival. Po kompleksowej przebudowie stadionu, jest to jedyne organizowane tam wydarzenie nie mające nic wspólnego z piłką nożną.

Na pierwszą edycję zostali zaproszeni 2Unlimited, Turbo B. SNAP!, Alphaville oraz Fun Factory. Ci ostatni dzięki swojej charyzmie nie będą debiutantami na festiwalu. Otrzymaliśmy wiele wiadomości z prośbą, aby na drugiej edycji znowu pojawiła się formacja Fun Factory - dodaje Agnieszka Kisała z Events Factory.

Aby ułatwić dostęp do informacji uruchomiono wiele kanałów dystrybucji, zarówno w formie elektronicznej oraz stacjonarnej. Bieżące informacje umieszczane są na profilu wydarzenia. Bilety do nabycia są m.in. w sieci.

Komentarze
© Disco Polo Music 2018