2018-05-08

„Dwie bajki” Jesiki. Czego możemy się spodziewać?

0

Wokalistka szykuje niespodziankę dla swoich fanów. Zobacz zdjęcia! O co chodzi? Jesika nakręciła kolejny klip do nowej piosenki. - Ciekawi efektów? - pytała swoich sympatyków na jednym z portali społecznościowych. - Czekamy! Jesteś piękna - odpowiedział jeden z fanów.

- To były bardzo pracowite 4 dni na planie teledysku. Mimo wyczerpania już naszych sił - dawaliśmy z siebie wszystko do samego końca - napisała Jesika na Facebooku. Do posta dołączono fotografię z ulicą na widokiem na góry i niebo.

- Wyjątkowy utwór, wyjątkowy teledysk, wyjątkowy czas... - napisała Jesika pod kolejnym udostępnionym zdjęciem. Produkcja „Dwie bajki” została zrealizowana we Włoszech i w Chorwacji.

Na kiedy zaplanowano premierę teledysku kręconego w słonecznej scenerii? Na razie wokalistka nie zdradza konkretnej daty premiery. - Wkrótce - napisała gwiazda.

Jesika ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną. Karierę zaczynała w 2010 roku nie tylko jako wokalistka, ale także tancerka. Ma swoim koncie ma takie przeboje jak „Tysiąc uczuć”, „Język miłości” i „Wytatuowany w sercu”.

Komentarze
© Disco Polo Music 2019