2024-05-31

Disco Polo Festiwal Gadęcz pod Bydgoszczą. Kto na scenie?

0

Przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną muzyki, zabawy i świetnej atmosfery! Zapraszamy na Festiwal Disco Polo, który odbędzie się w malowniczym Gądeczu 30 czerwca 2024 roku. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby spędzić czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury, podczas występów największych gwiazd gatunku muzyki disco polo.

W Gądeczu, niedaleko Bydgoszczy, 30 czerwca 2024 roku, odbędzie się spektakularne wydarzenie dla miłośników muzyki disco polo - festiwal, który zapowiada się jako prawdziwa uczta dla fanów tego gatunku muzycznego. Na malowniczej scenie wystąpią największe gwiazdy, jak Akcent, Skolim Król Latino, Classic, Topky, Łobuzy, Quest, Miły Pan oraz Piękni i Młodzi. 
Pierwsza edycja festiwalu w Gądeczu wzbudza ogromne zainteresowanie. Otoczona zielenią miejscowość przyciąga nie tylko fanów muzyki, ale także tych, którzy chcą odetchnąć od miejskiego zgiełku i poczuć bliskość natury. W tak malowniczym otoczeniu, podczas koncertu, będzie można delektować się topowymi przebojami artystów sceny disco, takimi jak „Przez twe oczy zielone” czy „Wyglądasz idealnie”.
Nie można sobie wyobrazić lepszego prowadzącego tego wydarzenia niż Marcin Kotyński. To znakomity dziennikarz muzyczny i prezenter, który od lat jest związany z radiem i telewizją. Jego charyzma i pasja do muzyki sprawią, że festiwal stanie się nie tylko niezapomnianym show, ale również nie lada przeżyciem dla wszystkich obecnych.

Więcej informacji znajduje się na stronie discopologadecz.pl.