2024-05-31

Kontynuacja programu „Prawy do lewego! Biesiada na całego”

0

Impreza cieszyła się tak dużym sukcesem, że widzowie mogą liczyć na ciąg dalszy. Koncert miał premierę 25 grudnia 2023 roku w Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia na antenach dwóch stacji muzycznych - Disco Polo Music oraz Polo TV. W 2024 roku doczeka się kontynuacji!

Święta Bożego Narodzenia to czas wspólnego biesiadowania. Tak też było w tym roku!

Przy świątecznym stole spotkało się aż 20 gwiazd sceny disco, chętnych i gotowych do zabawy przy najpopularniejszych polskich piosenkach. Wspólnie wykonali ponad 60 przyśpiewek, pieśni i piosenek biesiadnych, które zna i nuci cała Polska.

Wśród artystów, którzy zabrali nas w tę rozśpiewaną podróż, pojawili się: Sławomir i Kajra, Marcin Miller, zespół Piękni i Młodzi, Radosław Liszewski z zespołu Weekend, zespół Classic, Andre, Bayer Full, Top Girls, Mejk, Defis, After Party, Czadoman, Masters, Playboys, Małgosia Główka z zespołu Camasutra, Power Play, Marcin Siegieńczuk i Luka Rosi. Nie zabrakło także górali, czyli Kapeli Ciupaga i zespołu Zbóje.

Gwiazdy zaśpiewały przeboje biesiadne, harcerskie, góralskie, cygańskie oraz weselne!

Podczas koncertu usłyszeć można było takie piosenki, jak: „W zielonym gaju”, „Hej sokoły”, „O Marianno”, „Rezerwa”, „Gdybym miał gitarę”, „Zabrałaś serce moje”, popularne utwory góralskie i wiele, wiele innych. W trakcie wydarzenia artyści śpiewali, tańczyli oraz bawili się z publicznością, dzielili się również swoimi wspomnieniami oraz anegdotami związanymi z ich niezapomnianymi biesiadami.

Znanym i lubianym hitom towarzyszyła orkiestra na żywo oraz zespół taneczny w pięknych i malowniczych strojach.

W tym roku dyrekcja oraz zespół stacji Disco Polo Music i Polo TV zdecydował się na kontynuacje biesiady. Trwają już prace nad nowym programem, który - miejmy nadzieję - przejdzie do historii, jak ten z 2023 roku.