2024-05-31

Maciej Smoliński o show prowadzonym z Teresą Werner

0

Prezenter i muzyk o wyjątkowej przyjaźni z artystką. Poznaj szczegóły ich znajomości! - Teresa Werner kocha podróże. Uwielbia zagraniczne wyprawy do Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, ale też co roku koncertuje w setkach miast Polski, które z przyjemnością zwiedza. Śląsk zna od dziecka! - powiedział Maciej Smoliński. Jak jeszcze ją opisuje?

Co ich łączy?
- To mój kolejny program telewizyjny, który prowadzę w duecie z Teresą. Nie ukrywam, że nadajemy na tych samych falach! Bardzo się polubiliśmy i wiem, że to taka relacja i przyjaźń na całe życie. Najpiękniejsze jest to, że Teresa prywatnie jest ciepłą, rodzinną i dobrą osobą. Uwielbiam jej poczucie humoru i klasę, która zawsze jej towarzyszy. Zdradzę Wam, że prywatnie jesteśmy miłośnikami słodyczy i pysznej kawy, więc tym bardziej byłem szczęśliwy, że wyruszam w „Muzyczną podróż z Teresą Werner”. W przerwie nagrań staraliśmy się znaleźć czas na „rozmowy o życiu” przy filiżance cappuccino - opowiadał.

Tylko z nią takie emocje
- Teresa Werner kocha podróże. Uwielbia zagraniczne wyprawy do Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, ale też co roku koncertuje w setkach miast Polski, które z przyjemnością zwiedza. Śląsk zna od dziecka! Jestem szczęściarzem, że miałem takiego przewodnika jak ona. „Muzyczna podróż z Teresą Werner” to program dla wszystkich tych, którzy chcą poznać najpiękniejsze miejsca województwa śląskiego. Nigdy nie zapomnę naszego spotkania, kiedy zjechaliśmy na głębokość 355 metrów pod ziemię. Kiedy dowiedziałem się, że Teresa zabiera mnie do Kopalni Guido w Zabrzu, byłem podekscytowany i przerażony jednocześnie. Wrażenia są nie do opisania! Zjazd pod ziemię oryginalną szolą i wypita kawa w najniżej położonej kawiarni w Europie... To było coś! Takie rzeczy tylko na Śląsku - dodał Maciej Smoliński.

Przypominamy!
Program „Muzyczna podróż z Teresą Werner” to prawdziwa uczta dla fanów biesiady i śląskich szlagierów. Widzowie Disco Polo Music będą odkrywać uroki regionu położonego w górnym dorzeczu Odry kawałek po kawałku. Prowadzący zabiorą nas nie tylko w popularne miejsca na Śląsku, ale i w te dostępne tylko lokalsom. Usiądź wygodnie i wraz z Teresą Werner oraz Maciejem Smolińskim poznaj uroki Śląska, wsłuchaj się w rytm hitów, które zna i nuci cała Polska.

„Muzyczna podróż z Teresą Werner” w każdą niedzielę o 16:00 na kanale Disco Polo Music.