Materiał promocyjny partnera
2026-05-27

Kielecka Gala Disco Polo 2026. Zobacz, kto na scenie!

0

Poznaj szczegóły tanecznego koncertu i baw się razem z artystami na Kadzielni. Zobacz na żywo największe gwiazdy, które gwarantują porywające wykonania hitów i widowisko na najwyższym poziomie. Kielecka Gala Disco Polo 2026 w piątek 19 czerwca 2026 roku od godz. 18:30.

Kto rozgrzewa kielecką scenę?

ZENON MARTYNIUK & BAND - niekwestionowany król disco polo występuje w wyjątkowym koncercie z zespołem Akcent Band. Dla widzów kultowe hity, takie jak „Przez Twe Oczy Zielone”, „Granica” czy „Przekorny los”.
SKOLIM - Konrad Skolimowski, czyli uwielbiany „Król Latino”, to jeden z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce, którego nowości błyskawicznie stają się wielomilionowymi hitami.
ŁOBUZY - formacja, która wstrząsnęła polską sceną i podbiła serca milionów fanów hitem „Ona czuje we mnie piniądz”. Ich występy to czysta energia, świetny kontakt z publicznością oraz popis gry na żywo. 
DEFIS - nowe oblicze disco/dance z charyzmatycznym wokalistą Karolem Zawrotniakiem. Twórcy hitów „Niespotykany kolor” czy „Wciąż o Tobie mam sny”, które generują miliony wyświetleń i królują w sieci.
TOPKY - Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, znane wcześniej z formacji Top Girls, powracają z nowym, klubowym brzmieniem pod szyldem TOPKY. Ich utwór „Szpile” z miejsca podbił polskiego YouTube'a oraz listy przebojów.
EXTAZY - zespół prowadzony przez Kamila Chludzińskiego, słynący z energetycznych i tanecznych kawałków. Na żywo takie bangery jak „Smakować będę cię” czy „Dziewczyno idealna”.
FOX - młoda krew i lokalny akcent z powiatu kieleckiego, na czele z Dominikiem Feldmanem. Wspierany przez utalentowanych producentów zespół szykuje dla was potężną dawkę energii.
WonerS - Szymon Woner to reprezentant młodego pokolenia, który dynamicznie zdobywa rynek, z sukcesem łącząc disco i dance z elementami hip-hopu.

Kielecka Gala Disco Polo w piątek 19 czerwca 2026 roku od godz. 18:30.

DISCO POLO MUSIC jest patronem medialnym wydarzenia.